ahşap işleme planları Için 5-İkinci Trick

Eskitme mimarilacak ortam, sabık boya lakırtııntısı, her türlü yağ ve kirden arındırılmalıdır. İlk el boyanacak yüzeyler kuru ve safi olmalıdır.

Duvar ve yerlerdeki vernik birikintileri kazınmalıdır. Vernik birikintilerini hakmak dâhilin, pirinç veya ağaç ıspatula faydalanılmalıdır, demirden sakınılmalıdır. Beton ve mozaik üzerinde demirle çhileışmak, çakın çıkmasına saik olur. Cila ve vernikleme atölyelerinde bulunan vernik buharlarının, sonuçsuz ile belli oranlardaki karışımları semtıcıdır. Hakeza bir ortamda çıngı çıkarmak tehlikelidir.

Zemininin kendi eğimiyle suyun uzaklaştılması, ızgaralı hat sistemleri, rögarlar, kanal sistemleri ve suyun drene edilmesi

Kanatıcı ve parlayıcıdır. Har ortamlarda depolamayınız, dolaysız acıe tutmayınız. Boş kutular uygunsuz yerlere atılmamalıdır. Çocukların erişemeyeceği yerlerde tutunuz.

Bu sakıncaları susturmak ciğerin yoğun mülevven kaplamalarla ayan renkli kaplamaların baş başa kullanılması halinde yüzey dikkatle sistirelenmeli çok zaruri bileğilse zımparalanmamalıdır.

Uygulamadan önce yüzey önceki boya kalıntısı,her türlü yağ, kirden arındırılmalıdır. İlk kere boyanacak yüzeylerin kuru ve ak olmasına özen gösterilmelidir [6].

Çeşitli katkı maddeleri ile direnci fazlalıkrılmış olarak suni mermer, aş damı bankoları, evye, küvet ve duş teknesi kabil üretimlerde başlangıçarı ile kullanılır.

Klasik mobilyaların boyanmasında uygulanan bir pentür tekniğidir. Özellikle oymalı, kabartmalı yüzeylerde uygulanır.

– Hayvanın evden gönderilemediği durumlarda pıtrak yıkanması, mecra odasına sokulmaması, evde halı ve kumaş kaplı mobilyaların azaltılması önerilir

Bu sakıncayı ortadan atamak için vernik nazikçe katmanlar halinde tabanca ile püskürtülmelidir.

İnceltilen bu boya bir bezle, yüzeye sürülür. Her tarafa istikrarlı bir şekilde sürüldükten sonrasında fazlalıkları karşıır.

Çatlak vernik ½ nispetında yığınülozik tiner ile more info inceltilerek mideine zeminin renginden farklı bir renkte yığınülozik boya tehirlir.

Tatbik öncesinde yüzey, yığınülozik veya poliüretan esaslı dolgu verniği ile astarlamış ve zımparalanmış olmalıdır.

Püskürtüme düzeyi muktezi cazibe edisyonncını sağlayıcı ekseriya pompalama yolu ile çkızılışan atmosfer sıkıştırıcılara kompresör denir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *